Naši kadeti, kadetky a juniori pred ME kadetov a juniorov 2020 v Poreči

Už koncom mesiaca február sa naši pretekári a pretekárky predstavia na Majstrovstvách Európy kadetov a juniorov 2020, ktoré sa konajú v Chorvátskom Poreči.

ServiceImg
 • Záverečné sústredenia v Tate a Padove.
  Arpád Fazekas, Leopold Kuchta, Bendegúz györgy a Ákos Pirk budú naše horúce želiezka na Majstrovstvách európy kadetov. Rebeka Cséfalvay a Barbara boda v kadetkách a Zoltán Sármány v junioroch.
  Záverečnú prípravu absolvovali na týždennom sústredení v Olympijskom tréningovom centre v tate spolu s Maďarskými reprezentantmi, za ktorým nasledovalo trojdňové sústredenie na doladenie formy v Padove , kde sme mali možnosť trénovať zo šermiarmi z Talianska, Argentíny, Columbie, Švédska, Čiech a Rakúska. Vďaka patrí Maďarskej šermiarskej federácii ako aj Talianskemu klubu Comini Padova, ktorí umožnili účasť na vyšieuvedených sústredeniach. Veríme, že získané skúsenosti naši šermiari a šermiarky zúročia na Majstrovstvách.
ServiceImg
 • Časový harmonogram majstrovstiev Európy kadetov a juniorov 2020 v Poreči je nasledovný.
  Naši kadeti /Arpád Fazekas, Leopold Kuchta, Bendegúz györgy a Ákos Pirk/ sa do bojov zapoja v nedeľu 23. februára 2020. V ich kategórii bude o titul bojovať 102 pretekárov z 30 krajín Európy.
  Kadetky vrátane našich pretekárok /Rebeky cséfalvayovej a Barbary Boda/ započnú svoje súboje v pondelok 24. februára 2020 a na štart sa postaví 94 pretekárok z 32 krajín Európy.
  súťaž v družstvách kadetov je na rade v utorok 25. februára 2020. O titul Majstra Európy vo fleurete družstiev v kategórii kadetov bude bojovať 21 družstiev vrátane nášho družstva.
  A náš jediný junior, ktorý svoju učasť vybojoval na poslednú chvílu v januári 2020 Zoltán Šármány zabojuje o titul v piatok 28. februára 2020. v kategórii juniorov štartuje 82 pretekárov z 29 krajín
  Fandiť našim pretekárom a pretekárkam a sledovať online výsledky a dozvedieť sa čerstvé zaujímavosti z MEKaJ 2020 môžete na oficiálnom webovom sídle Majstrovstiev: http://www.porecfencing2020.com/

Držte palce našim mladím šermiarom a šermiarkam!